fbpx

Yapacağınız her spor sizi günlük hayatta karşılaşabileceğiniz zorluklara karşı hazırlamaz. Bodybuilding, powerlifting ya da koşu gibi egzersizler vücudun belirli kas gruplarına ya da belirli amaçlara odaklandıkları için genel hareket kabiliyetinize etki etmez. Fonksiyonel fitness ise çok çeşitli kas gruplarına yönelik egzersizleriyle bedeninizde ciddi değişimlere neden olur. Çok yönlü hareketler gerektiren ve çeşitli kas gruplarının aynı anda kasılmasını sağlayan egzersizlere odaklanan fonksiyonel fitness, sizi çok iyi bir fiziğe kavuşturabileceği gibi, günlük hayatınızın kalitesini de önemli yönde etkileyecektir.

*Nakit fiyatlarımızdır.

*Kredili abonelikler için Aylık üyeliklerde 15 ders, 3 Aylık üyeliklerde 50 ders rezervasyon hakkınız bulunmaktadır. Dersin başlamasına 90 dakika kalana kadar mobil aplikasyon üzerinden rezervasyon iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.
** 8 Ocak 2024 tarihinden itibaren geçerli nakit fiyatlarımızdır.
*** Öğrenci fiyatları, 25 yaş altındaki öğrenci kimliğini ibraz eden üyelerimiz için geçerlidir.
**** Drop-in (Günlük giriş) : 250 TL

• Open box saatleri dışında serbest çalışma yapılmamaktadır.
• Derslere katılım için uygulama üzerinden rezervasyon zorunludur. Derse katılamama durumunda rezervasyon iptal edilmelidir.
• Dersler zamanında başlamaktadır. Geç kalmamaya özen gösterilmelidir.
• İçeride sadece salon içinde kullanılan temiz ayakkabı kullanılmalıdır. Antrenmanda havlu kullanımına özen gösterilmelidir.

Sorularınız için +90 539 6060 362 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.